PROXIMA ADHESIVES

Nowa broszura dotycząca klejów anaerobowych

Wiele się zmienia w temacie klejów anaerobowych. Podstawową rzeczą jest spadek cen. Jest to nasz ukłon w kierunku klientów. Taki sam efekt za mniejsze pieniądze. Zmiana cen wchodzi w życie od 1 lipca 2020r. Aktualną informację o cenach uzyskacie Państwo w sklepie internetowym (zalogowani użytkownicy) lub bezpośrednio w Dziale Sprzedaży (nr tel.+48 601536440).

Polecamy uwadze zaktualizowaną publikację MONOLITH – kleje anaerobowe, w której w przystępny sposób opisane są zastosowania, parametry wytrzymałościowe i termiczne, warunki eksploatacji oraz informację o starzeniu produktów. Kleją metale i utwardzają się w przypadku odcięcia tlenu. Obok typów klejów wymieniono odporność chemiczną wobec niektórych związków, najczęściej spotykanych przy połączeniach anaerobowych.
Oprócz klejów anaerobowych znajdują również się publikacje o innych grupach: metakrylowych, cyjanoakrylowych, epoksydowych, poliuretanowych i rozpuszczalnikowych. Można je znaleźć w zakładce Informacje pod linkiem O klejach MONOLITH.

kleje anaerobowe MONOLITH

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Aby uzyskać natychmiastową pomoc techniczną proszę o kontakt pod następującym numerem telefonu:
601536440

Nie posiadasz naszych produktów?